Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 

 

Jednoogniskowe soczewki okularowe 1.5 (podstawowe)

Bez względu na to, czy wybierzesz okulary pełne, żyłkowe czy modele typu patent musisz zdecydować się na rodzaj zastosowanej soczewki. Podstawowe soczewki okularowe w znakomity sposób łączą atrakcyjną cenę z wygodą noszenia okularów. By uzyskać optymalną jakość widzenia, najlepiej swoją decyzję oprzeć o konsultacje ze specjalistą. Nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące soczewek okularowych o indeksie 1.5. Sprawdź wszystkie dostępne warianty na opticdesign.pl

Podstawowe soczewki okularowe od Optic Design

Soczewki okularowe dobierane są na podstawie badania wzroku, które obecnie wykonywane jest przy pomocy zaawansowanej technologii komputerowej. Po badaniu klient otrzymuje informację o zalecanym typie soczewki oraz jej mocy. Podstawowe soczewki okularowe służą do korekcji jednej wady wzroku, dzięki czemu skutecznie redukują dyskomfort, znacznie poprawiając wyrazistość docierającego obrazu. Jednym z aspektów, jakie należy wziąć pod uwagę wybierając soczewki, jest współczynnik załamania światła materiału. Podstawowe soczewki okularowe posiadają indeks na poziomie 1.5.

Indeks to parametr definiujący ostateczny wygląd soczewki oraz komfort noszenia okularów. Prezentowane soczewki podstawowe dostępne są w wielu wariantach, dzięki czemu są jednym z najpopularniejszych modeli zamawianych w naszym sklepie. Zapewniają bardzo dobrą jakość optyczną przy relatywnie niskiej cenie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które z okularów korzystają sporadycznie lub większą wagę przykładają do skuteczności niż lekkości okularów.

Soczewki okularowe 1.5 dostępne w Optic Design

Soczewki okularowe 1.5 mają za zadanie przede wszystkim poprawić komfort widzenia. Idealny obraz jest niezastąpiony zarówno podczas codziennego funkcjonowania, jak i prowadzenia pojazdu czy uprawiania sportu. Z tego też względu w sklepie Optic Design oprócz podstawowych soczewek okularowych znajdziesz również szeroki asortyment modeli z antyrefleksem czy fotochromem. Bardzo popularnymi soczewkami są modele progresywne, które zapewniają doskonałe widzenie zarówno z oddali, bliska, jak i odległości pośrednich. Nowoczesna technologia gwarantuje przejrzystość i czystość widzianego obrazu.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Nasi pracownicy podpowiedzą, które soczewki będą najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie. Indywidualny dobór oryginalnych soczewek okularowych będzie dla Ciebie gwarancją jakości, wygody i długiego użytkowania. Do Twojej dyspozycji jesteśmy pod numerem 570 310 443 oraz adresem mailowym: biuro@opticdesign.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl