Opcje przeglądania
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Soczewki okularowe 1.67

Soczewki okularowe 1.67 ASF (asferyczne, cieńsze o około 40% od indeksu 1.5) to nowoczesne rozwiązanie dla Twojego wzroku. W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań dla okularów, soczewki okularowe 1.67 są o wiele cieńsze, a co za tym idzie bardziej estetyczne. Technologia wytwarzania soczewek okularowych ASF pozwala na uzyskanie rozwiązania, które jest bardziej płaskie od zwyczajnych i powszechnie stosowanych - dla użytkownika oznacza to, że soczewka nie zniekształca oka, nawet w przypadku bardzo dużej wady wzroku. Tego typu soczewki to doskonały wybór w przypadku wyboru cienkich oprawek, gdzie standardowy rozmiar wychodziłby poza cały zarys okularów, co może popsuć efekt wizualny nawet najpiękniejszych modeli. Zastosowanie soczewek okularowych 1.67 pozwala uniknąć tego efektu, także w przypadku posiadania dużej wady wzroku.

Piękne oprawki z soczewkami okularowymi 1.67 ASF

Bardzo cienkie soczewki okularowe pozwalają uniknąć wielu niedogodności, których do tej pory doświadczały osoby z dużą wadą wzroku. Standardowe soczewki korekcyjne przy dużych wadach wzroku były grube, co nastręczało wielu problemów. Gruba soczewka wychodziła poza ramkę okularów i znacząco ograniczała w wyborze odpowiednich oprawek, ponieważ nie wszystkie modele przystosowane były do montażu grubych soczewek. Wychodząc naprzeciw temu problemowi, powstały bardzo cienkie soczewki okularowe - dzięki specjalnej technologii, mogą one skorygować nawet dużą wadę wzroku bez niechcianego efektu grubych szkieł. Ponadto soczewki te są również o wiele lżejsze, co znacząco poprawia komfort ich użytkowania. Wybór soczewek okularowych 1.67 pozwala na skorygowanie zarówno krótkowzroczności, jak i dalekowzroczności.

Bardzo cienkie soczewki ASF subtelnie podkreślą Twoje spojrzenie

Soczewki okularowe ASF, to inaczej soczewki asferyczne. Oznacza to, że mają one mniej zaokrąglony kształt niż soczewki klasyczne (sferyczne). Dzięki temu, że są bardziej płaskie, mają mniejszy obszar zniekształconego widzenia przy swoim obwodzie. Soczewki okularowe sferyczne mają to do siebie, że poprzez dużą wypukłość oraz grubość, w zależności od wady, powodują, że oko wydaje się być mniejsze lub większe. Może to być dużym problemem - pozorna zmiana wielkości oka spowodowana grubą soczewką, zwłaszcza przy dużych wadach wzroku, może stanowić dyskomfort. W przypadku bardzo cienkich soczewek okularowych problem ten zostaje wyeliminowany, soczewka jest skonstruowana w taki sposób, żeby uniknąć tego niechcianego efektu. Soczewki te zapewniają bardzo wysoki komfort użytkowania, dzięki swojej lekkiej i cienkiej konstrukcji. Poza nami nikt nie zauważy dużej wady wzroku. Soczewki tego typu można zastosować w każdym rodzaju ramek, co daje dużo większe możliwości doboru wymarzonych oprawek, Twoja wada wzroku nie będzie Cię już ograniczać w wyborze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl