Opcje przeglądania
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Nosząc okulary korekcyjne bardzo często wiele osób zapomina o zabraniu ze sobą tych przeciwsłonecznych z domu. Jest to niewątpliwie uciążliwe podczas pięknych słonecznych dni. Na szczęście w naszej ofercie klienci będa mogli zakupić fotochromowe soczewki okularowe, a więc takie, które zmieniają kolor pod wpływem światła. Wszystko za sprawą jonów srebra, które pod wpływem promieni UV zmieniają swoją strukturę elektronową, co wywołuje przyciemnianie lub odbarwianie się soczewek.

Fotochromowe soczewki okularowe - rozwiązanie dla aktywnych

Nasi klienci będa mogli wybrać modele o różnych odcieniach, dzięki czemu dopasują barwę do upodobań czy stylu. Co ważne zmiana koloru następuje praktycznie natychmiast, co jest komfortowym rozwiązaniem. Soczewki tego rodzaju polecamy dla osób aktywnie spędzających czas i często zmieniających otoczenie. Częste przebywanie w pomieszczeniach, jak również na zewnątrz i ciągła zmiana okularów jest uciążliwa. Nasze rozwiązanie pomaga tę niedogodność zniwelować. Co ważne jest to wybór dla osób chcących w stu procentach zadbać o swój wzrok. Przy wysokich mocach korekcji bardzo często soczewka zabarwia się nierównomiernie jednak nasze szkła fotochromowe to wysoka jakość gwarantująca równomierną i szybką pracę jonów srebra. Wiele modeli soczewek fotochromowych nie działa zbyt dobrze podczas jazdy samochodem ponieważ szyby skutecznie blokują promienie UV. Taki obrót spraw doprowadza do tego, że okulary nie zabarwiają się praktycznie w ogóle. Jednak w ofercie naszego sklepu klienci otrzymają fotochromowe soczewki okularowe, które nie reagują tylko i wyłącznie na promienie UV, ale również i na ciepło. Stąd podczas jazdy samochodem soczewki zabarwią się na odpowiedni kolor doskonale chroniąc wzrok.

Soczewki fotochromowe - dostępne w różnych barwach

W naszej ofercie klienci będą mogli wybrać fotochromowe soczewki o różnym zabarwieniu. Będą to solidnie wykonane szkła, które także pozwolą na korekcję wady wzroku. Dodatkowo zapewnią pełną przejrzystość w zaciemnionych pomieszczeniach oraz zadbają o to, aby użytkownik mógł skupić się na pracy w pełnym słońcu bez dyskomfortu spowodowanego promieniami słońca. Wybierając produkty ze sklepu opticdesign.pl klient ma pewność, że zakupił wysokiej jakości, sprawdzone soczewki pozwalające na użytkowanie do 4 lub 5 lat. Soczewki fotochromowe z zabarwieniem brązowym barwią się od około 3-5% do 85%. Z kolei soczewki szare barwią się od 3-5% do aż 88%. Wyjątkiem są soczewki fotochromowe tzw. xtractive, które jako jedyne barwią się również za szybą samochodową. Wówczas taka soczewka występuje tylko w wersji szarej. Ma wstępne zabarwienie około 11-12% i barwi się do 88%, natomiast za szybą samochodową jest to około 50-65%

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl