Opcje przeglądania
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Fotochromowe soczewki okularowe mają za zadanie dostarczyć komfortu użytkownikowi, dzięki możliwości zaciemniania lub odbarwiania swojej struktury. Dzieje się tak za sprawą jonów srebra, które pod wpływem światła przyciemniają soczewkę, z kolei kiedy tego światła jest mniej, soczewka odbarwia się. Jest to niewątpliwie idealny wybór dla osób aktywnych i dynamicznych, spędzających czas zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz sporo czasu. Zmiana okularów z korekcyjnych na przeciwsłoneczne za każdym razem może być uciążliwa dlatego właśnie warto skorzystać z naszej oferty.

Soczewki okularowe fotochromowe 1.5 ze standardowym indeksem

W niej znajdują się na przykład soczewki okularowe fotochromowe 1.5, a więc ze standardowym indeksem określającym współczynnik załamania światła materiału. Jednak standard nie oznacza, że jest to model słabej jakości. Oferta skierowana jest do wymagających, dlatego też klienci nie zawiodą się na soczewkach. Fotochromowa soczewka z takim indeksem, mimo wszystko będzie lekka oraz cienka i nie wpłynie na komfort podczas korzystania. Proponujemy naszym klientom soczewki różniące się od siebie kolorem zabarwienia, jaki osiągają pod wpływem promieni UV Dodatkowo nasze produkty zapewnią szybką zmianę koloru lub jego niwelację po zmianie otoczenia. Na przykład wychodząc z domu na zewnątrz w piękny słoneczny dzień. Ważną kwestią w przypadku naszych soczewek jest fakt, że reagują one na natężenie światła. Dzięki temu, kiedy słońce tylko lekko będzie przebijać się przez chmury, soczewki w okularach nie zmienią mocno swojego zabarwienia. Tak samo będzie w przypadku słabo lub lepiej oświetlonych pomieszczeń. Soczewki okularowe fotochromowe 1.5 dostępne w naszym sklepie dostosowują się do natężenia światła, co zwiększa komfort osoby, która je nosi.

Soczewki okularowe fotochromowe - efektywne także w samochodzie

Kolejną cechą, o której warto wspomnieć w przypadku naszych soczewek fotochromowych Xtractive jest fakt, że działają także podczas jazdy samochodem. Szyba przednia niweluje działanie promieni UV jednak nasze produkty działają także na ciepło, co powoduje zmianę zabarwienia także w aucie. Dzięki temu użytkownik może swobodnie podróżować bez konieczności zmiany okularów na przeciwsłoneczne. Nasz sklep oferuje klientom wybór spośród soczewek z zabarwieniem szarym. Będzie to zakup gwarantujący nie tylko komfort dzięki możliwościom, jakie daje użycie jonów srebra w soczewkach, ale również zakup wytrzymały i solidnie wykonany. Soczewki tego rodzaju barwią się od 11-12% do nawet 88%, a za szybą samochodową do około 50-65%

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl