Opcje przeglądania
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Soczewki okularowe organiczne niewątpliwie są najlepszym rozwiązaniem wśród dostępnych na rynku modeli i rodzajów soczewek. Są bowiem dużo lżejsze od tych wykonanych ze szkła, jak i bardziej odporne na stłuczenia. W naszej ofercie klienci znajdą tylko i wyłącznie wysokiej klasy soczewki okularowe fotochromowe 1.67. Dzięki tak wysokiemu indeksowi są one lekkie i cieńsze. Będzie to więc doskonały wybór z punktu widzenia klienta. Soczewki dostępne w naszym sklepie wyposażono w powłokę utwardzającą, która ma za zadanie zwiększyć ich wytrzymałość, jak również przedłużyć ich żywotność. Kolejnym atutem produktów tego typu jest powłoka antyrefleksyjna, która eliminuje odbijanie się światła zapewniając dużo większy komfort noszenia.

Soczewki okularowe fotochromowe 1.67 - lżejsze i odporniejsze

W naszej ofercie klienci zakupią soczewki fotochromowe, a więc modele, które zmieniają zabarwienie w zależności od nasilenia światła. Dzieje się tak ze względu na użycie jonów srebra w ich strukturze. Jony wchodząc w reakcję pod wpływem promieni UV zmieniają swoje zabarwienie na ciemniejsze. Oferujemy naszym klientom soczewki fotochromowe brązowe z możliwością barwienia się od 3-5%, aż do 85%. Z kolei fotochromowe soczewki barwione na szaro to od 3-5% do 88%. Warto wspomnieć o modelach Xtractive, które barwią się także za szybą samochodu, co pozwoli na komfortową i bezpieczną jazdę w słoneczny dzień. W porównaniu do modeli z indeksem 1.50 czy też 1.60 soczewki okularowe fotochromowe 1.67 są znacznie cieńsze i lżejsze, na co użytkownik na pewno zwróci uwagę podczas korzystania. Wybierając soczewki w naszym sklepie klienci mają także pewność, że kurz, woda czy brud nie będą osadzać się na powierzchni soczewek, co jest nie tylko uciążliwe, ale także zmniejsza widoczność.

Soczewki fotochromowe - skuteczna ochrona przed słońcem

Nasz sklep oferuje soczewki, które sprawdzają się także w samochodzie podczas jazdy. Szyba pojazdu skutecznie blokuje promienie UV, dlatego wiele niższej jakości modeli ich nie wychwytuje, przez co jony srebra nie wchodzą w reakcję zmieniając zabarwienie. Nie dzieje się tak jednak w przypadku naszych soczewek bowiem oddziałują one również na ciepło. Co ważne nie jest to tylko wybór, który zmienia zabarwienie z przezroczystego na całkowite zaciemnienie. W zależności od natężenia światła, stopniowo zwiększa lub zmniejsza się zabarwienie soczewki. W naszym sklepie dostępne są modele w kolorach szarym i grafitowo-zielonym. Każdy klient znajdzie, więc u nas coś, co spełni jego najśmielsze oczekiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl