Opcje przeglądania
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Obecnie większość szkieł okularowych wykonuje się z tworzywa sztucznego. Ma to na celu zwiększenie wytrzymałości soczewki, jak również bezpieczeństwa osoby z nich korzystającej. Po 40 roku życia nasz wzrok ulega pogorszeniu, co jest naturalną koleją rzeczy. Można to łatwo zauważyć, kiedy na przykład nie możemy wtedy czytać książki z takiej odległości jak zawsze. Fachowa nazwa to prezbiopia. Jest jednak na to sposób, który wybrały już miliony i zapewne kolejne miliony będą w przyszłości wybierać. Są to progresywne soczewki okularowe LTO(Luxury Technology Optical). Zapewniają komfort podczas użytkowania, jak i doskonały obraz. Bliskie, średnie jak i dalekie strefy widzenia są zintegrowane w jednej soczewce, co sprawia że obraz przechodzi bardzo płynnie kiedy patrzymy na przedmiot stojący bliżej, a następnie skierujemy swój wzrok na coś bardziej oddalonego.

Progresywne soczewki okularowe LTO - funkcjonalność na co dzień  

Co ważne, wybierając te soczewki nie trzeba będzie posiadać dwóch par okularów, a więc tych do patrzenia w dal i do czytania. Progresywne soczewki okularowe LTO zapewnią osobie korzystającej z nich szerokie pole widzenia, szybkie przejścia oraz ostry i stabilny obraz. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że soczewki tego producenta można z łatwością dopasować do kształtu twarzy. Dodatkowo, również do stylu życia - bowiem istnieje możliwość montażu ich w okularach sportowych. Niewątpliwie ogromną zaletą soczewek progresywnych jest ich funkcjonalność i wygoda w korzystaniu. Nasz sklep oferuje tego rodzaju produkty w bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu klient ma pewność, że wybiera tylko i wyłącznie sprawdzone soczewki okularowe.

Soczewki LTO - najwyższa jakość i wytrzymałość

Współpracujemy z największymi producentami tego rodzaju asortymentu, a jednym z nich jest firma LTO. W tej marce bardzo dużą uwagę skupia się właśnie na jakości produktu. Dlatego też jest to wybór przede wszystkim odpowiednio przygotowany, który koryguje wadę wzroku bez najmniejszego problemu. Dodatkowo wybór, który po skompletowaniu z okularami świetnie się prezentuje. Progresywne soczewki okularowe LTO zapewniają także łatwość w ich czyszczeniu i odporność na osadzanie się kurzu czy brudu. Wybierając soczewki progresywne klient musi pamiętać o adaptacji. Jest to czas, który upływa od pierwszego założenia okularów z tego rodzaju soczewkami, aż do przyzwyczajenia się do nich. Bowiem na początku osoba korzystająca z nich może przechodzić lekki ból głowy i czuć dyskomfort, bowiem wiele obrazów jednocześnie będzie na siebie nakładanych. Jednak trwa to od kilku godzin do maksymalnie kilku dni i bardzo szybko ustępuje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl