Opcje przeglądania
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Firma Shamir jest wiodącym producentem progresywnych oraz jednoogniskowych soczewek. Historia firmy sięga 1972 roku, kiedy to została założona. W pierwszej kolejności produkowała soczewki dwuogniskowe, jednak w niedługim czasie rozpoczęła także pracę nad soczewkami progresywnymi. To właśnie progresywne soczewki produkowane są przez firmę Shamir na wielką skalę. Cieszą się one dużą popularnością dzięki swojej precyzji.

Progresywne soczewki okularowe Shamir - niezrównana ostrość widzenia

Przejrzyste i komfortowe doznania wzrokowe to coś, co zapewnią progresywne soczewki okularowe Shamir. Modele tego producenta sprostają wszystkim wymaganiom każdego klienta. Będą zarówno zwiększać ostrość widzenia, ale również pięknie się prezentować, co z pewnością zachęci do zakupu wiele osób. Wykonane przy pomocy najnowszych technologii i przy użyciu odpowiednich materiałów i narzędzi, będą także wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Osoby nie noszące dotychczas okularów lub klienci którzy mieli już okazję używać soczewek okularowych i mają pewne przyzwyczajenia - każda z tych grup znajdzie w naszym sklepie soczewki dla siebie. Wszystko dlatego, że długość strefy progresji zostanie odpowiednio dopasowana do potrzeb naszych klientów. Progresywne soczewki firmy Shamir zapewnią perfekcyjne widzenie zarówno w bliższej, jak i dalszej odległości. I co najważniejsze, zastosowano w nich bardzo łatwe przejście pomiędzy nimi, co często jest problematyczne w przypadku soczewek innych producentów. Będą także łatwe w adaptacji, bowiem przeważnie potrzeba kilku dni, aby oko przyzwyczaiło się do tego rodzaju soczewek. Natomiast modele firmy Shamir zapewnią komfort już po kilku godzinach od ich założenia.

Z soczewkami Shamir przeczytasz każdy tekst

Progresywne soczewki okularowe Shamir to przede wszystkim wysoko umieszczona strefa widzenia na bliskie odległości, czy też strefa progresji wynosząca 15 milimetrów, co stanowi kolejne atuty tego rodzaju rozwiązania. Czytając książkę, klienci noszący okulary z soczewkami Shamir będą mogli cieszyć się ostrością czytając tekst o różnych rozmiarach - wszystko dzięki właśnie dużej strefie progresji. Modele tego producenta polecane są wszystkim prezbiopom mającym problemy ze wzrokiem. Przeważnie rozpoczyna się to już po 40 roku życia, objawiając się na przykład słabą ostrością podczas czytania książki lub przeglądania gazety. Aby przeczytać tekst, osoba cierpiąca na prezbiopię stara się w jak największym stopniu odsunąć od siebie czytaną książkę lub gazetę. Jest to objaw, który jednoznacznie wskazuje na to schorzenie. Wybierając się do optyka warto pomyśleć o soczewkach z naszej oferty. Shamir produkuje modele różniące się kształtem dlatego klient będzie mógł wybrać oprawki okularowe odpowiednie do kształtu głowy czy upodobań

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl