Opcje przeglądania
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Progresywne soczewki okularowe JZO to produkt markowy i wykonany zgodnie z zaleceniami ustawy o wyrobach medycznych. Doskonała propozycja dla prezbiopów powyżej 40 roku życia - soczewki będą nie tylko świetnie wyostrzać obraz zarówno ten w oddali, jak i w bliskości, ale również doskonale wpasują się w oprawki różnego rodzaju.

Progresywne soczewki okularowe JZO to Twój sposób na prezbiopię

Firma JZO istnieje w branży optycznej wiele lat. Swoje produkty oferuje zarówno klientom z Polski, jak i z innych krajów na całym świecie. Progresywne soczewki zakupione od tego producenta, gwarantują korekcję i ochronę wzroku na najwyższym poziomie. Prezbiopia to choroba, która dotyka praktycznie każdego po 40 roku życia. Objawia się utratą ostrości widzenia, ale również dyskomfortem z tym związanym. Można w prosty sposób sprawdzić czy dana osoba cierpi na tę przypadłość - wystarczy wziąć do ręki książkę, gazetę, lub dowolny tekst. Jeśli obraz jest nieostry, nawet kiedy tekst zostanie odsunięty od naszych oczu na znaczną odległość ,oznacza to właśnie prezbiopię. W dzisiejszych czasach za sprawą technologii i najnowocześniejszych rozwiązań, można w łatwy sposób korygować tego rodzaju wadę wzroku. Zapewniają to właśnie progresywne soczewki okularowe od producenta JZO.

Progresywne soczewki JZO to najwyższa klasa i wytrzymałość

Prezbiopia to naturalny proces zachodzący wewnątrz oczu. Soczewka w oku staje się mniej elastyczna i sztywniejsza, co skutkuje brakiem zmiany kształtu soczewki podczas przenoszenia wzroku na przedmioty oddalone w różnych odległościach. Progresywne soczewki okularowe JZO pozwalają jednak skorygować tą wadę do tego stopnia, że osoba, która z nich korzysta, bez problemu może czytać książki czy oglądać telewizję w najlepszej możliwej ostrości. Adaptacja obrazu trwa szybko, niezależnie na co użytkownik będzie patrzył. Należy jednak pamiętać, że do soczewek progresywnych trzeba się przyzwyczaić - trwa to około kilku dni, zanim wzrok zacznie odpowiednio reagować podczas noszenia soczewek. Postrzeganie obiektów w bliskiej czy dalszej odległości, nie będzie już więcej problematyczne. Soczewki od tego producenta klienci znajdują w naszej szerokiej ofercie, stanowiąc sprawdzony i niezawodny wybór. Posiadamy modele, które doskonale sprawdzą się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Różne kształty soczewek pozwolą wybrać oprawki idealnie dopasowane do głowy. Oferta naszego sklepu skierowana jest do wszystkich osób chcących zakupić progresywne soczewki okularowe najwyższej klasy. Co ważne, będą to modele, na których nie będzie osadzał się kurz czy brud. Problemem nie będzie także woda, która spływać będzie w postaci kropel. Soczewki będą również odporne na uderzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl