Opcje przeglądania
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Po 40 roku życia, nasz wzrok ulega stopniowemu pogarszaniu się - jest to prezbiopia, której nie sposób zatrzymać. Ta naturalna kolej rzeczy wynika z twardnienia soczewki w oku. Staje się ona coraz mniej elastyczna, przez co obrazy rozmywają się zarówno z bliska, jak i daleka. Można temu jednak zaradzić, wybierając sprawdzone soczewki progresywne. Dzięki nim, osoba z problemami ze wzrokiem może cieszyć się ostrym obrazem w każdej odległości.

Progresywne soczewki okularowe Zeiss - legendarna jakość

Progresywne soczewki okularowe Zeiss to idealny wybór dla klienta szukającego sprawdzonych i niezawodnych soczewek. Zeiss to niemiecka firma zajmująca się tworzeniem sprzętu optycznego najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo powstało w roku 1846, posiada więc bogatą historię i tradycję. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyroby tej firmy, jakimi są właśnie soczewki okularowe. Zdarza się, że po zamówieniu soczewek progresywnych osoba wciąż ma trudności z ostrym widzeniem, podczas przenoszenia obrazu z przedmiotu znajdującego się bliżej na przedmiot oddalony. Z soczewkami firmy Zeiss możemy zapomnieć o tego typu problemach - zostały bowiem wykonane przy użyciu najwyższej technologii, przy współpracy z doświadczonymi profesjonalistami. Są to jedne z najlepszych soczewek na rynku, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach.

Soczewki Zeiss - komfort użytkowania dla każdego

Progresywne soczewki okularowe Zeiss to przede wszystkim pewny wybór pod względem jakości. W jednej soczewce zintegrowane są wszystkie strefy widzenia co sprawia, że bez względu na to gdzie użytkownik akurat patrzy, obraz będzie ostry i klarowny. Co ważne, obraz nie będzie się rozmywał podczas przenoszenia wzroku pomiędzy przedmiotami. Soczewki firmy Zeiss są dopasowane nie tylko do kształtu głowy użytkownika, ale również do jego stylu - w naszej ofercie klienci znajdą soczewki dla sportowców, ale również osób pracujących w biurze. Klient otrzyma więc parę soczewek optymalnie dopasowanych do jego potrzeb. Adaptacja przebiegnie szybko, nawet w przypadku gdy osoba będzie nosić okulary po raz pierwszy. Co ważne soczewki od producenta Zeiss są cienkie i lekkie, co pewnością zwiększy komfort z korzystania oraz estetykę samych soczewek i okularów. Kolejnym aspektem wartym podkreślenia, jest całodzienna ochrona soczewek przezroczystych firmy Zeiss przed promieniowaniem UV. Soczewki filtrują szkodliwe promieniowanie chroniąc oczy użytkownika w jak najlepszym stopniu. Modele soczewek dostępne w naszym sklepie od tego producenta to gwarancja świetnej jakości, odporności na uszkodzenia czy zabrudzenia i komfortu z korzystania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl