Opcje przeglądania
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wykorzystanie innowacji, najnowszych technologii oraz wprowadzanie w życie uwag klientów i licznych udoskonaleń, pozwoliło firmie Hoya stworzyć doskonałe soczewki progresywne. Zapewnią one użytkownikowi przede wszystkim rewelacyjną ostrość widzenia, jak również pozwolą w pełni cieszyć się wygodą, bowiem będą dopasowane odpowiednio do kształtu głowy użytkownika. Firma założona w roku 1941, od momentu powstania jest wiodącym producentem szkła optycznego i filtrów optycznych. Swoje produkty eksportuje na cały świat. Jej produkty to z pewnością doskonały wybór dla prezbiopów po 40 roku życia cierpiących na to schorzenie.

Progresywne soczewki okularowe Hoya - wytrzymałość i ochrona

Progresywne soczewki okularowe Hoya tworzone są przez japońską firmę tak, aby indywidualnie pasowały do kształtu głowy, jak i stylu życia osoby, która będzie z nich korzystać. Ponadto, nawet modele przezroczyste chronią oczy człowieka przed promieniowaniem UV. Zostały wyposażone w odpowiednie powłoki, które nie pozwolą na zabrudzenia kurzem czy piaskiem. Także woda nie będzie osadzać się na powierzchni soczewki podczas opadów deszczu. Dzięki swojemu utwardzeniu, są to również soczewki wytrzymałe, odporne na uszkodzenia. Wszystko to jest gwarancją udanego zakupu. Soczewki tego producenta dostępne są w naszej szerokiej ofercie. Gwarantujemy różnorodność wyboru, aby osoba cierpiąca na prezbiopię mogła wybrać modele odpowiednio dopasowane do siebie. Progresywne soczewki okularowe Hoya to także zakup korzystny cenowo, na co z pewnością wielu klientów zwraca uwagę. Oferta zawiera szeroką gamę produktów, więc optyk klienta będzie mógł swobodnie wybrać model, który odpowiednio dopasuje się do preferencji i indywidualnych wymagań osoby cierpiącej na prezbiopię.

Soczewki Hoya - błyskawiczna adaptacja i wygoda

To co wyróżnia modele firmy Hoya, to przede wszystkim szybka adaptacja obrazu, kiedy użytkownik naprzemiennie patrzy na przedmioty z bliska i daleka. Dzięki temu, już nigdy nie będzie potrzebował okularów zarówno do czytania, jak i do noszenia na co dzień. Jedna para okularów do wszystkiego, to także niesamowita wygoda. Po założeniu okularów z soczewkami tego producenta wystarczy okres od kilku godzin do kilku dni, aby wzrok człowieka przystosował się do widzenia progresywnego. Początkowo oczy widzą kilka obrazów jednocześnie, jednak bardzo szybko to mija. Już po paru dniach, można cieszyć się niezwykle ostrym i niczym niezakłóconym obrazem. Czytanie książek, oglądanie telewizora czy podziwianie krajobrazu, nie będzie już więcej udręką i problemem. Wszystko to, dzięki soczewkom progresywnym od producenta Hoya dostępnych w naszym sklepie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl